Fulltext vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Žáci a rodiče > Aktuality > Oslava v 5.B

Oslava v 5.B



Včerejší den jsme si v 5.B v rámci pracovní výchovy užili příjemnou slavnostní atmosféru. Po období přijímacích zkoušek na osmiletá gymnázia jsme si připravili malé pohoštění a společně si odpočinuli od posledních náročných týdnů. Součástí programu bylo také připomenutí základů správného stolování a společenského chování u stolu. Celý čas jsme strávili v pohodovém duchu a společné chvíle jsme si všichni užili.