Fulltext vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Žáci a rodiče > Aktuality > Výtvarná soutěž v 5. třídě

Výtvarná soutěž v 5. tříděNejlepší výtvarníci z 5. třídy

Výtvarná podzimní soutěž

 V učitelské praxi třídního učitele občas přijdou milá překvapení - nečekané samostatné aktivity žáků.

V první polovině září za mnou přišly čtyři spolužačky Klárka Sekyrová, Adélka Bastlová, Markétka Bahníková a Lada Železnovová s promyšleným návrhem. Celou situaci popsaly takto:

“ Vymyslely jsme výtvarnou soutěž pro naši pátou třídu na téma Podzimní tvoření. Neseme plakát, kde je termín soutěže, termín vyhodnocení a hlavně lákavé odměny pro první, druhé, třetí a čtvrté místo. “ Ráda jsem s touto aktivitou souhlasila a byla nápomocná s průběhem této akce.

Do soutěže se zapojilo dvanáct žáků. Předvedli výtvarné práce a ruční tvoření s papírem a přírodninami.

Každá správná soutěž má odměny, a tak dívky připravily vlastnoručně namalované diplomy, drobné sladkosti, upečený koláč od maminky paní Železnovové a darované medaile od paní učitelky Mgr. Hany Rouskové.

Dne 16. 09. na začátku hodiny výtvarné výchovy proběhlo vyhodnocení. První místo obsadila Terezka Mikušíková, druhé místo získala Veronika Hvězdová, třetí místo si zasloužila Karolína Čmelíková a na čtvrtém místě se umístila Nella Havlíková.

Velké poděkování patří organizátorkám soutěže, vítězům i všem zúčastněným žákům za všechny krásné obrázky. Děkujeme paní Železnovové za sladkou odměnu a paní učitelce Mgr. Haně Rouskové za dodání pěkných medailí.

Třídní učitelka 5.třídy Mgr. Věra Kociánová, Ph. D.